Home

Gyerekszáj apa

Amit apában a legjobban szeretünk - Gyerekszáj Apák napja alkalmából. Írta: Bogdánffy-Szőke Anett - 2020-06-16. Facebook. Email. Print - hirdetés - Anya csak egy van. Persze. De valljuk meg, apa is. És attól, hogy mindketten szülők, még nem ugyanaz a szerepük, és nem ugyanamiatt szeretik őket a gyerekek.. Gyerekszáj- Avagy Anya, tudtad, hogy apa is fiú? hogy apa minden este iszik sört és elmesélte, hogy anya állandóan felmos otthon. Tulajdonképpen nem is szeretnék belegondolni, mi mindent meséltek már el az óvodában, s mit gondolnak rólunk a nevelők

GYEREKSZÁJ - Suba Orsitól: Apa: - Kristóf, adsz a csokiból? Kristóf(5): - Nem apa, mert az anyáé. Ő kapta, ő dönti el! Anya: - De én szívesen adok Apának belőle! Kristóf: - Akkor az enyém és nem.. Gyerekszáj - Ezen az oldalon vicceket olvashatsz,ami bearanyozhatja a napodat! Szórakozz jól! Ezen az oldalon vicceket olvashatsz,ami bearanyozhatja a napodat! Óvoda után, amikor apa is hazaér a munkából, társasozni szoktunk. Apa a legügyesebb, sokszor legyőz minket, lányokat. Egyszer az oviban az óvónéni megkérdezte a. Gyerekszáj! Ez kell nekem - gondoltam, röhögni egy igazán felszabadítót. Ezt hoztam neked is, lazíts és nevess! Óvoda után, amikor apa is hazaér a munkából, társasozni szoktunk. Apa a legügyesebb, sokszor legyőz minket, lányokat. Egyszer az oviban az óvónéni megkérdezte a lányomat, mit szoktak otthon csinálni - Apa! - Hát, nem ismered meg? Ő tartja a csapatzászlót, mikor katona volt - mondom büszkén a fiam fényképét nézve. Unokám nagy szemekkel nézett rám. - Apa volt katona? - kérdezi kétkedve. - Volt, bizony! - felelem. Unokám még nagyobbra nyitott szemekkel kérdezi: - És mégis él?! Ő nem halt meg a csatában

Amit apában a legjobban szeretünk - Gyerekszáj Apák napja

- Á, Apa azt csak mondod, mert be akarsz kerülni a körünkbe! 9. - Mi van az arcodon, apa? - Borosta. - Hú, még jó, hogy anyának nincs ilyen! 10. Én tudom, hogy apa csinálja a karácsonyt, mert beöltözött egyszer Télapónak, de lecsúszott a nadrágja és megláttam a kakasát és akkor felismertem, hogy ő az apa. - Adél (5) 11 Egy apa összegyűjti és rendszeresen kiposztolja egy közösségi oldalra kislánya legjobb beszólásait. Ezúton is köszönjük neki ezt a nemes tettet, mi rengeteget nevettünk ezen a vagány leányzón, hihetetlenül vicces szövegei vannak! Gyerekszáj: ezeken a beszólásokon hangosan fogunk nevetni Gyerekszáj: 13 aranyköpés 2017-ből. Sziasztok! Már igazán régen írtam blogbejegyzést. - Apa, apa! Botinak ekkor felcsillant a szeme és a kislány után rohanva, ő is elkezdte kiabálni, szépen, érthetően, hogy: - Apa, apa! Mi Krisztával összenéztünk, hogy hogy lehet ez, hiszen nekem nem akarja mondani, csak hogy.

Gyerekszáj- Avagy „anya, tudtad, hogy apa is fiú

A(z) Kisdumások: új apa, anya című videót Kisdumások csatorna nevű felhasználó töltötte fel a(z) emberek/vlogok kategóriába. Eddig 5906 alkalommal nézték meg. Kisdumások: új apa, anya, gyerekszáj - Vide - Apa. Mama - viccek Mama! Mi az az Ödipusz komplexus? Csönd fiam, csókolj meg! Mama! Miért kell folyton ugrálnom? Csönd fiam, vagy levágom a másik lábad is! - Mama! Mi lesz vacsorára? - Csönd fiam, bújj vissza a sütőbe! - Mama! A nagymamának véraláfutása van. - Csönd fiam, edd körbe! - Mama! Mi az a vérfarkas GYEREKSZÁJ - G-Vígh Zsanától. Zsarnél (5 éves) első napja az oviban. Bemegy a csoportba, körülnéz. Meglátja két csoporttársát. Kifordul, elbújik az ajtó mögé. Apa megkérdezi: - Mi az? Zsarnél: - Ezt inkább kihagynám Gyerekszáj: minden idők legtündéribb beszólásai - A gyerekek halálosan komoly elszólásai minket, felnőtteket mosolyra fakasztanak. Nevess egyet te is a mókás aranyköpéseken

„Az a jó, ha már elviselhetetlen a fájdalom” - Bezzeganya

GYEREKSZÁJ. 26 592 ember kedveli · 37 ember beszél erről. Gyerekszáj. Meghökkentő, mulatságos, őszinte mondatok és zavarba ejtő kérdések gyermekeinktől. Ha neked is van ilyen, kérlek írd meg

GYEREKSZÁJ - GYEREKSZÁJ - Suba Orsitól: Apa: - Kristóf

Cuki makik, félelmetes pókok és eltűnő esőerdővilág a

Minden gyereknek van egy-egy jó beszólása, ami aztán a családi anekdotagyűjtemény része lesz. Ezeket az aranyköpéseket nem árt feljegyezni, hogy évek múlva is pontosan vissza tudjuk idézni. Anyukák gyűjtéséből állítottunk össze egy csokorra való cukiságot 8 hozzászólás Gyerekszáj. Szeli Zalán. 2010. november 10. szerda - 11:37. Az egyik kedvencem Bendi kis korából: Bendi: -Hogy is hívják, a szőrt az arcodon? Apa:. Karácsonyi gyerekszáj a Face-ről, gondosan begyűjtve Adél (5): Én tudom, hogy apa csinàlja a karàcsonyt, mert beöltözött egyszer Télapónak, de lecsúszott a nadràgja és meglàttam a kakasàt és akkor felismertem, hogy ő az apa. Gàborka (4): Ilyenkor àtjön a nagyi és vigyáz ràm, hogy hagyjam anyàt főzni, meg a.

Gyerekszáj

1. A rejtvény témaköre: gyerekszáj. A férj és az apa. Ez egy olyan rejtvény, amivel a karrierjáték során is találkozhatsz! Megfejtheted ugyan itt is, de lehetséges, hogy a karrierjáték során újra találkozol vele. » Kattints ide, ha inkább elkezded a karrierjátékot
  2. Szerző Őri András Kategória Blogok Címke #Cili, #Dávid, #Gyerekszáj, #ItsMyLife Gyerekszáj A második megkezdett hét és a második angol óra után ma este megkértem Cilit, hogy hozzon a kamrából egy liter tejet
  3. tha figyelnék. 8. Anya: Észre sem vetted az új frizurámat! Fiú: Nem az én dolgom, nem én vettelek feleségül. 9

Gyerekszáj: a legtündéribb aranyköpések Illúzi

1. dig fáj tőle a fejed! Tömött buszon utazunk kétéves kislányommal
  2. Gyerekszáj A nyilvános napló bejegyzések személyes hangvételű és tartalmú blogok, amiket csak bejelentkezett felhasználók tudnak olvasni. - Apa, nekem is kilakjuk a posztelemet
  3. t
  4. A négy apa története tovább folytatódik, a nézőket pedig az eddiginél is fordulatosabb és még több izgalmat ígérő epizódok várják. Az alfahímként viselkedő Géza (Kamarás Iván), aki nem talál kiutat a feleségével egyre jobban elmérgesedő viszályból
  5. -Apa, gyeje!-Mindjárt jövök.-Azonnal!!! Reggelinél valami hiszti közben a nyomaték kedvéért még meg is csapkodta az apja karját. Apa sem készett a válaszzal, egy kicsi taslit visszaadott, olyan barackfélét
  6. Hivatástudatás Lányoméknál ebéd utáni békés társalgás folyik. A vendég, unokám szerzetes tanára, akit a család apraja-nagyja szívből szeret, arról beszél éppen, hogy kevés a pap, és a fiatalok közül kevesen választják a papi hivatást. Ezt hallva nyolcéves unokám, Boldizsár megszólal: Ha megkérsz, én szívesen leszek pap
  7. t az ólban a kis disznók, meg az anyadisznó. Mi vagyunk a kis disznók, te meg a nagy disznó

Gyerekszáj . KOS gyerek mondta. Ötéves fiamat gyakran kell figyelmeztetnünk, hogy ne kiabáljon, mert szegény szomszéd néni pihenni szeretne. Nemrég, mikor a délutáni alvás ismét túl hangosra sikeredett, benyitottam hozzá, és kértem, hogy halkabban, mert a szomszéd néni aludni szeretne. - Apa! Én nem mondom ám el, hogy. Hát nekem nincs ilyen oldalam és kategóriám még címkém se de muszály vagyok megírni és majd rálinkelem a Linda oldalára a Gyerekszáj oldalra. Tegnap vittem Ádit a foci edzésre és az utcában van egy protkó gyártó bt.Még dolgoztak benn amikor arra mentünk erre Ádi megszólalt. Nézd apa még vannak bent a műfogászaton Anya szerint ráesett a Télapó, apa viszont azt mondta, a Jóska bácsi szarul csinàlta meg a gerendàzást. Cimkék: gyerek gyerekszáj karácsony karácsonyi gyerekszáj nevess velünk vicces Előző bejegyzé

- Bármit hozol nekem, örülni fogok. A legfontosabb, hogy anya és apa szeret engem. Már úgy várlak! (Dorisz, 6 éves) - Mikulás bácsi, Amerikában miért a kéményen mászol be? Ilyenkor nem ég el a ruhád? Nálunk sokkal könnyebb dolgod van, mert mi az ablakba tesszük a csizmákat. (Kati, 9 éves Gyerekszáj: 13 aranyköpés 2017-ből. Sziasztok! Már igazán régen írtam blogbejegyzést. Talán az okosórás nyereményjáték volt az utolsó bejegyzésem, azelőtt pedig a Siófoki gyerekprogramokról írtam utoljára. A napokban azonban két pozitív visszajelzést is kaptam a blogommal kapcsolatban, ami újabb erőt adott az íráshoz

Gyerekszáj - 2. rész. Vicces szóváltások apuka és lányai között. A nevetés garantált! James Breakwell professzionális vígjátékíró, amatőr apa, és malactulajdonos. Az interneten vált népszerűvé Xploding Unicorn (Robbanó Unikornis) nevű Twitter oldalával. A négygyermekes apuka rendszeresen közzé teszi lányai. Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat?Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó Gyerekszáj - 1. rész. Vicces szóváltások apuka és lányai között. A nevetés garantált! James Breakwell professzionális vígjátékíró, amatőr apa, és malactulajdonos. Az interneten vált népszerűvé Xploding Unicorn (Robbanó Unikornis) nevű Twitter oldalával. A négygyermekes apuka rendszeresen közzé teszi lányai.

Video: Dr. Bálint Jánosné Ágoston Ilona: Ő mondta (gyerekszáj

Anya, te tudtad, hogy apa is fiú?! - megmosolyogtató

Évi-Szegény apa!Annyit dolgozik, mint egy rablószolga! Dóri a zsiráf ketrece előtt: - De szép ez a civilizáció!. Évi:-Engem anyu szült, Gábort pedig apu.Lili: - Én csak annyit tudok, hogy a fiúk aranyosak, a lányok meg buták. Laci - Anyukám vett a szülinapomra háromgombócos fagylajost.. Jancsi - Apa! Megcsípott egy szúnyog! Ki akarta venni a vérem Lacika (6): - Apa fáj az ujjam akkor is ha körmömmel hozzáérek, meg amikor a másik ujjammal, meg amikor megharapom 2012. augusztus Férj dolgozik, gyerekeknek és magunknak mást főztem ebédre, gyerekek, én jóllakva, férj kajája a konyhában még várja a tulajt Apa nézd, itt van az akváriumban egy cicahal! (Harcsa volt, de ugye az angolul catfish :)) Nem szeretem a nullát mert nem teljesen kerek. (Ricsinek) Neked is van elég autód, nem kell a fejeddel összekarcolni meg összetörni Gyerekszáj. A kisgyermekek néha fogalmaznak meg nagy igazságokat a maguk egyszerű módján, gyakran megmelengetik a szívünket, de az esetek többségében egyszerűen csak aranyosak. Apa, adjál enni az öcsinek, mert nagyon álmos! Apa, én azt szeretném, ha kapnák tejecskét, hogy lenyeljem. Akarok nézni esik a hót! (ez a. A következő találós kérdést a gyerekem hozta haza az iskolából, mély filozófiai háttere miatt tanulságos lehet minden felnőttnek (nekem legalábbis az volt). - Feldobod: semmi. - Leesik: egy ezres! - Mi az? Fogalmam sincs, mondom a gyereknek, mire az elvigyorodik: - Én se tudom, de dobálnám szívesen

Gyerekszáj: ezeken a beszólásokon hangosan fogunk nevetni

4. Apa, neked is két heréd van, mint a pacinak? 5. (a gyerek apa nyakában, a boltban) Apa, miért van lekvár a füledben? 6. (boltban, hangosan, mutatva) Anya, a bácsinak miért van ilyen dagadt pocakja? 7. Anya, és akkor mi van, mikor anya is meztelen, és apa is meztelen, és az ágyban vannak? 8 Gyerekszáj. GN 2019.08.06. Hétköznapi történetek Többes számú: 0 Hozzászólás. Like Share Tweet Pin Email Print. - Az én Sanyimnak ( Apa neve ) egy csúnya bácsi elrúgta a lábát 3 összeakadt lufit sikerült szétszednie. És boldogan így szólt: - Ki tudtam gabalyozni ! ** Dóri ( 3 éves ) Egy alkalommal megdicsértük a copfját. Büszkén így szólt A kurva az a Fradi, mert apa mindig azt mondja, hogy az a kurva Fradi, bár nem tudom, hogy mi az a Fradi, de biztos az is nagyon csúnya szó. Csilla, 6 éves Apa szokta mondani amikor nézem a barbis mesét, hogy már megint ez a rózsaszín kurva vernyákol a tévében, én ilyenkor mindig sírok és anyu megvigasztal és azt mondja, hogy a.

Kreatív ajándékok az utolsó pillanatokra - BezzeganyaAnya sportol, avagy hogyan menjünk szülés után tízNagymama elment, és többé nem jön vissza már - Bezzeganya

Gyerekszáj: szeretem anyát, mert . . . HEOL. Anyák napja alkalmából összegyűjtöttük néhány óvodás véleményét arról, hogy mit is jelent számukra az anyukájuk. Ha Apa éjszakás, akkor mindig aludhatok Anyával. Kedves, mindig ad puszit, amikor lefekszünk. (Noémi) - Kimossa a ruhámat. Nem szokott haragudni, ha néha. Óvodás gyerekek: Te kislány vagy, vagy anyuka? Óvónéni: Már nagylány vagyok, de még nincs kisgyermekem. Gyerekek: A pocakodban sincs? Óvónéni: Nem, a pocakomban sincs. Gyerekek: Akkor te bizony kislány vagy! Kisfiú (4 éves): Apa azt álmodtam, hogy anyával együtt elutaztunk valahova nagyon messze.Nem emlékszel hova? Apuka: Nem tudom hova mentünk, ezt te álmodtad Szerintem a szerelem az, ha apa horkol, anya meg megrázza a karját, hogy ne horkoljon. Ha valaki szeret téged, akkor másképpen szólít. És érzed, hogy a neved biztonságban van a szájában. A szerelem az, amikor azt mondod egy fiúnak, hogy tetszik a pulcsija, és akkor ő azt hordja minden áldott nap A blog címkéi: vicc gyerek szórakozás gyerekszáj legjobb best of A blogban használt címkék: alvás anya apa átverés buli család dino felesé Egy vándor éjszakai szállást kér egy háznál. Megvacsoráznak majd bevezetik egy szobába, ahol mindnyájan együtt alszanak az apa, a fia, az asszony és lánya. Miután a háziak elalszanak a vándor átmegy az asszony ágyába és jól megkeféli. Utána a lány ágyába és őt is lerendezi

Gyerekszáj? Van jó történetetek? Vicces sztoritok? most olvastam rengeteget, de azok elég régiek voltam már, hátha van frissebb sztori :) nekem öcsém egyik 'beszólása' jutott hirtelen eszembe Egy apa nem érzi ugyanazt a kapcsolatot az újszülött gyerekével, amit egy anya. Nem lehet. Ez a baba az anyja testének része volt, ott növekedett, szó szerint össze volt kötve vele, és olyan pillanatokon osztoztak, amikben én még kívülállóként is alig vettem részt Gyerekszáj? Van jó történetetek? Vicces sztoritok? most olvastam rengeteget, de azok elég régiek voltam már, hátha van frissebb sztori :) nekem. Gyerekszáj :) BEo Art Design 2018. június 6. szerda Hozzászólások (0) A napokban többször is szembejött velem egy cikk, ahol a gyerekek frappáns válaszokat adtak. Erről jutott eszembe, hogy egy időben én is írtam a lányom mondatait. Mai napig, ha elolvasom, emlékek törnek elő, és jókat mosolygok magamban, mert maga a.

Apa hazudik.. Apa, vegyünk gumicukrot! Réka lisztérzékeny.. A franciák betiltanák az anya és az apa elnevezést A négyezer forintos balatoni hamburger, ami megtanít olvasni Nem költesz ezreket arckrémre, ha ezt az 50 forintos csodaszert használod Kitáncolhat-e egy apa jogilag az apaság felelőssége alól Gyerekszáj a karanténból A vírushelyzet miatt idén ezt is csak otthon ünnepelhetjük, hiszen a kormányrendelet szerint egyelőre nem lehet zenés-táncos rendezvényeket tartani. Pedig a gyerekeink is megérdemelnék a kikapcsolódást, hiszen tíz hete szó nélkül tűrik, hogy otthonról tanulnak, hogy nincs bandázás, nincs. Apa jön a pincéből, Petra jön a konyhából, ahogy szembe mennek egymással, Petra megszólal:-Petra ebben a pillanatban váratlanul megpillantotta Apát! :) Reggelizünk:-Hurrá kifli! Kiáltott fel vidáman Petra! Nézzük a napfelkeltét:-Ott a napocska, örvendezett Petra. :) Valamin mérgelődik, közben megszólal Összegyűjtöttem néhány vicces, olykor kellemetlen, máskor igen bájos gyerekgondolatot a világról. Íme: 1.Kislányommal (3 éves) hazafelé tartunk az első óvodai nap után

Gyerekszáj 2013: 2013. október - Holnap ünneplőben kell iskolába menni, mert reggel megünnepeljük a munkaszüneti napot. (Boti) 2013. július . Boti: Szerintem hazaért Apa. én: Délután 2 óra van, hogy jött volna már haza? Boti: Hogyhogy hogy?! Hát a két lábán! ***** én: Boti, szállj már be az autóba, vagy mehetsz haza. - Apa, nem muszáj neked menni holnap, elmehetek ám én is - adta oda a rajzokat apának Öcsi. - Nem, nem. Szó sem lehet róla. Én megyek! Soha ilyen jó dolgom nem volt, mint ott az oviban. Ezentúl mindig én megyek! - mondta apa. Reggel Öcsi korán felébredt. Az ovis ruhái most sem voltak odakészítve az ágya mellé Ebéd közben egy légy repked az asztal körül, erre Eszter megszólal: - Tűnj el az étvágyamtól! Este lefekvéskor: - Anya, kölcsön jöhetek éjszakára aludni? Megyünk az utcán, noszogatom: - Eszter szedd a lábad, siessünk! Erre ő: - Szedem a lábam, ahogy a torkomon kifér! Nemsokára ki fog kelni a kistestvérem. Salonnás cukrot hoz a Télapó Re: Gyerekszáj « Válasz #91 Dátum: 2010 Április 01, 21:35:01 » Bizonyára nagyon sok kisgyermekes család gyűjti a picik aranyköpéseit, melyek többszöri olvasásra is ugyanúgy mosolyt csalnak az arcokra, mint első halláskor

Akarom, akarom, akarooooom! - Bezzeganya

Gyerekszáj: 13 aranyköpés 2017-ből - apuci

Gyerekszáj. Téma indit Volt alkalom, amikor az apa úgy vette rá a lefekvésre, h ilyen zokogás közepette belenyomhatta a fejét az ágyba v párnába, mert rövid időre tompán hallatszott a zokogás, majd a pár másodpercnyi lélegzetvétel alatt a gyermek részéről a 'hagyjál már' elhangzott, újra tompán folytatódott a. A mienk is egyszer lepotyogott az erkélyről, az egész környék kereste, szintén fotós hirdetmény alapján. Csak az a gond, hogy teljesen szabvány cirmos, emiatt a környék kb. összes cirmosát elénk hozták, hogy tessék megvan Gyerekszáj Nyelvi kérdés. A két gyerekkel sétálunk. Anna (3) fagyival a kezében, Péter (10h) a babakocsiban ül. Anna: Apa, nézd, dejéttöt! (Minden bizonnyal Nagypapi tanította neki. Amikor elmeséltük neki, rögtön elkezdte bíztatni Annát, hogy mondja azt, hogy improprius integrál.). Kommentelőink ismét felülmúlták önmagukat, és fantasztikus idézeteket küldtek legutóbbi gyerekszájas cikkünkre. Ezek a kölykök is két kézzel szórják a bölcsességeket nekünk, felnőtteknek, hátha tanulunk végre belőlük. Személy szerint, eddig ez a kedvenc összeállításom a WMN-kommentelőktől, külön köszönet annak az anyukának, aki még egy fotót is csatolt.

Gyerekszáj - Milyen volt a Balaton? - kérdezi a nagypapa unokájától. - Nagyon-nagy víz volt. - És leért már a lábad? - Igen, csak akkor a fejem nem ért ki. Apa focizik a szomszédokkal, mire a kislány elkezd kiabálni: Hajrá apa, hajrá sasok! Alvás után átjönnek a barátaid, tudod a Lilla, Kitti, Bálint, Zsombi. Hogy fogsz. Ahol már nagyobbacskák a gyerekek, és beszélgetnek, a szülők gyakran jegyzik le a pöttömök aranyköpéseit: a tágabb családban az unokahugik és unokaöcsik rendszeresen szórakoztatták-és szórakoztatják ma is a családtagokat ilyesmivel, sokszor saját maguk alkotta szavakkal (melyek amellett, hogy rém viccesek, sokszor még érzékletesebben tudnak kifejezni egy-egy szót.

A gyerekszáj mindig nyitott. És amikor épp nem eszik, akkor beszél. A szülők pedig szintén nyitott füllel hallgatják, miközben vadul jegyzetelik az aranyköpéseket. Így vagyunk ezzel mi is (már aki...). Reméljük, nem bánjátok, ha gyereknapon (ami valójában a szülők és gyerekek közös napja) ezekkel a vicces kiszólásokkal szórakoztatunk benneteket Adél (5): Én tudom, hogy apa csinálja a karácsonyt, mert beöltözött egyszer Télapónak, de lecsúszott a nadrágja és megláttam a kakasát és akkor felismertem, hogy ő az apa. Gáborka (4): Ilyenkor átjön a nagyi és vigyáz rám, hogy hagyjam anyát főzni, meg a papát csúnyán beszélni Apa: Utánozás majomszokás? Vince (nevetve): Igeeeeeen! Apa: Akkor mondd utánam! Szót fogadok Apának, Anyának, mamának, papának, nagyina.. A kurva az a Liptai Klaudia. Apa mondja mindig mikor meglátja a tévében és anya mondja, hogy nem kurva hanem színésznő de apa azt hiszi, hogy kurva, tehát az is olyan, mint a színésznő, csak sorozatokban játszik és a fiúk azt nem szeretik. Brigi, 7 éves A kurva az az aki pénzért szexel, ezt onnan tudom, hogy megkérdeztem aput Gyerekszáj. Nagyon szeretem a gyerekek által összehordott megmosolyogtató beszólásokat, mikor az első született, a kórházból apa vitte haza, mert ő nem tudott hazamenni, mert nemsokára jött a második. Aztán miután megszületett a második, megint nem tudott hazamenni, mert akkor meg megszületett a harmadik. Három hétig a.

Kisdumások: új apa, anya, gyerekszáj - Vide

Anya szerint ráesett a Télapó, apa viszont azt mondta, a Jóska bácsi szarul csinàlta meg a gerendàzást. Cimkék: család gyerekszáj karácsonyi gyerekszáj vicces Előző bejegyzé Gyerekszáj. 2012-08-31 Szerző: Koncz Veronika. Amikor vége lett, megkérdezte: - Apa, hogy is hívják azt a medencét, ami a tévében volt? - Kárpát-medence. - Ha kitisztul a Kárpát-medence, akkor majd fürdünk benne? Libabőr. Egyik reggel az óvodás Ábris fiunk egy tollpihét talált a párnája mellett. Anya, gyere. Gyerekszáj: a 15 legviccesebb tévedés a szexről. Egy kislány azt hitte, azonnal terhes lesz, amint először menstruál, és hogy az apa az aktuálisan hozzá legközelebb ülő fiú lesz. Épp a Notre Dame-i toronyőr mesét nézte moziban, mikor megtörtént az eset, és utána sírva vitték haza szülei, mert attól félt, hogy az. Karácsonyi gyerekszáj. Babaház Babaszoba . Karácsonyi gyerekszáj . Felelős Szülők Iskolája 2018. december 24. hétfő . Imádni való, aranyos, megható, vicces idézetek a szeretet ünnepéről - gyerekektől. Anya szerint ráesett a Télapó, apa viszont azt mondta, a Jóska bácsi szarul csinálta meg a gerendázást.. Biztos mindenki tudja, hogy a kisgyerekek nem beszélnek mellé, amit gondolnak valamiről, azt meg is mondják nyíltan. Ez a blog ilyen nagyszerű, humoros beszólásokat gyűjt össze, különböző nagy témák köré csoportosítva. Könnyfakasztóan vicces megjegyzések a lurkóktól, ami segít a felnőtteknek a dolgokat a maguk valójában látni

A gyerekek szemével a világ olykor varázslatos, olykor érthetetlen, olykor kalandos. Az biztos, a gyermekek véleménye gyakran megnevettet minket, felnőtteket, néha pedig elámít a szavaik mögött rejlő érettség. A Mikulással kapcsolatban is hasonló hatást tettek rám Karácsonyi gyerekszáj cikkeink első része. Felkészülni, a gyermekek véleménye következik! Kun Anett. Ma történt: Én éppen a szokásos imádatáradatomat zúdítottam Noémire, amikor játékosan türelmét vesztve fordult felém, azzal a tipikus Jaj, apa már megint nézéssel, és ezt mondta: - Apa, nem hagynád abba a Nócibogyózást? - Na, jó - mondtam én - de hogy mondod angolul, hogy Hagyd abba? - Mire.

Gyerekszaj - Groccen

A lányokat rózsával lehet meghódítani, a fiúk kétszínűek, a lányoknak nem szabad ollót ajándékozni, a házasságot nem szabad elsietni. De milyen a feleségnek való lány? Hogyan hódította meg apa anyát? És mitől pirult el a nagymama? Szerelem és házasság a gyerekek szemével nézve és az ő szavaikkal. Az apa akkor is kulcsfontosságú egy gyermek életében, ha kevesebb időt tölt el vele, mint az anya. Az esetek nagy többségében ugyanis az apák gyerekekkel töltött ideje az intenzív játékról szól: a csikizésről, a birkózásról, a gyerek fel-le dobálásáról Apa vörösödve várta, hogy véget érjen a kínos bevásárlás Erika (39) Mentem a kisfiamért az oviba, öltöztettem indulás előtt, s amikor épp a felsőjét kezdtük el lecserélni, mert összevizezte kézmosás közben, hangosan megkérdezte, hogy: Anya Gyerekszáj. Kicsit hektikus napok állnak mögöttem és az előttem lévők sem lesznek lazábbak, olimpia van, lazítás nincs. csupán annyit, hogy a tévé folyamatosan be van kapcsolva, apa ugyanazt csinálja mint mindig amikor sport megy és valakinek drukkol - püfföli a levegőt - a meglepetés viszont, hogy az utóbbi napokban. Úgy gondolom, hogy aki még nem érezte, mekkora gyönyörűség harmóniában lenni a gyerekeivel, az sokat veszített!!! :-))) *** Az oldal védelme érdekében mától (2011.06.07.) csak Admin jóváhagyással lehet regisztrálni

Gyerekszáj: A kis molylepke először repül ki a szekrényből. Amikor hazaér, megkérdi tőle az anyukája: - Na, milyen odakint? - Nagyon örültek nekem, mert mindenki tapsolt. Az anyuka kérdezi a fiát: Apa megint ivott a hétvégén. Kiabált anyával is. És mit csináltál? Féltem és beszaladtam a szobámba. De nem ezt kellett volna. Hát mit kellett volna? Ellökni és addig ugrálni a hasán, amíg ki nem hányja a sört. Hogy megint normális legyen. (Tomi, 7 éves) És te hol dolgozol? Na szerinted? Itt a suliban? Bizony. De mit dolgozol Gyerekszáj - gyermekeink aranyköpései Apa heccből felhozta a kistesó témát.Hogy kellene még egy öcsi vagy hugi.A fiúk rögtön lehurrogták.A lányom erősködött csak,hogy neki kellene egy hugi.Mondtam neki,hogy én nem akarok már gyereket szülni,elegen vannak Ők nekem.Erre a lány elém állt és nagy komolyan mondta Gyerekszáj 2015/6. Közzétéve 2015/08/26 Szerző: Evelin. Közreműködnek: Frici fiam (5 éves) és Abi lányom (3,5 éves) A férjem épp ultizni készül, mikor Fricikém útját állja az ajtónál: - Apa, te hová mégy? - szegezi neki a kérdést. - Kártyázni a barátaimmal. Mire Fricikém, az ő tipikusan Fricis nézésével. A tegnap esti szösszenet, mikor apjával egy játékot nem találtak, amit Boti elrakott valahová, de szerinte nem ő volt. Apa: - Botika! Gyanús vagy te nekem! Boti mélyen az apja szemébe nézett és közölte: - Nekem is

Címke: gyerekszáj | bopciblog. bopciblog. bopciblog Gasztro, fotózás, és mi :) Persona non grata lettem a fiamnak. Három és fél gyerekkel (=apa) nagyvárosiként egy isten háta mögötti helyre kényszerültem, növényt termeszteni, állatokat tartani, fát vágni, szenet lapátolni, és mindenféle nagyvárosi alapfelszereltség. Gyerekszáj - Telekiné Kovács Ágnestől Árpikám (4,5 éves) mindenkihez bújós, ártatlan, barna szemű, gyömöszkélni való kismackó. Egy napon az óvónéni megkérte az ovis csoportot, hogy pakolják el a játékokat, mert eljött az ebédidő. Árpi odakucorodott Márti néni ölébe, mélyen belenézett a szemébe es azt mondta. Így néz ki tehát most, kb 6 hét munka után, 2 héttel a finis előtt. De azért nem teljesen reménytelen, hogy befejezem, vannak ugyanis doppingszereim. (Most jön a gyerekszáj-rovat) - Anya, te miért nem vagy benne újságban? - Dehogynem vagyok újságban. Az elmúlt két hónapban két cikkem jelent meg

Hipochonder-e vagy? Avagy amihez minden magyar ért: azBünteti a tanár a cukorbeteg gyerekemet, ha órán eszikMit mondjunk a gyereknek a halálról? - Bezzeganya

2020-07-27. Dolgok, amiket meg kell tanítanod a gyerekednek ahhoz, hogy kedves ember... A szülők hamar rájönnek, hogy milyen nehéz is a gyereknevelés, a gyerekek ugyanis mindent a szüleiktől tanulnak, azt is, hogy hogyan bánjanak másokkal Gyerekszáj. Ezzel a rövid, összetett szóval illeti nyelvünk azt a sok humoros helyzetet, tréfás esetet, amelynek gyerekek a főszereplői, és az ő bemondásuk.. Jöhetnek a gyerekek (és felnőttek) jó szövegei. :) (1/9) Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.. Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználóneve Gyerekszáj - gyermekeink aranyköpései fórum, 1.565 vélemény és hozzászólás. Fórum, tapasztalatok, kérdések, válaszok. 42. olda

• Bme vik mintatanterv.
  • Szabadtéri esküvő eső.
  • Elsüllyedt világok története.
  • Biomassza kazán árak.
  • Kétszárnyú bejárati ajtó ár.
  • Business news Hungary.
  • Úszó erőd online.
  • Rejtvényfejtő lexikon könyv.
  • Kutya körömvágás vicces.
  • Második esély 71 rész videa.
  • Lapvibrátor jofogás.
  • Toll kamera használati utasítás.